Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Uzun zaman oldu yazmadım. yaşadığım son ilişkimi paylaşmak istiyorum sizlerle. yaklaşık 6 ay kadar önce otobüsle izmire gidiyordum ve oldukça soğuk bir gündü. otobüste yanıma oturan kız adının banu olduğunu söyledikten sonra iyi yolculuklar diledi ve nereye gittiğimi sordu. izmire gittiğimi söyleyerek sohbete başlamış olduk.

otobüs kalabalık değildi yaklaşık 15 yolcu vardı. ve biz 17-18 numaralarda oturuyorduk. konuşmayı seven biri olduğunu için boş yerlere oturmadığını düşündüm. neyse gece yolculuğu yaptığımızdan dolayı bir süre sonra ışıklar söndü ve karanlıkta alçak ses tonuyla sohbete devam ettik. lise 2`de okuyormuş ve hafta sonu teyzesine gidiyormuş. çok güzel bir kızdı. ses tonu da güzelliği ile eşdeğerdi.

zaman ilerledikçe samimiyetimiz de ilerledi ama uykumun geldiğini söyleyip montuma sarılarak uyumaya başladım. çok geçmeden kulağıma fısıltılı bir sesle üşüdüğünü ve montumun içine kendisini de alıp alamayacağımı sordu. ben de sığarsan gel dedim ve ikimizin üzerini de örttüm. montumun içinden bana sarıldı ve başını da omuzuma yasladı. bu kez uykum kaçtı ve tahrik olmaya başladım. niyetinin ne olduğunu anlamak için ben de kısık ses tonuyla isterse kucağıma yatabileceğini söyledim.

memnuniyetle kabul etti. yüzü bacak arama gelecek şekilde kalçaları koltuktan taşarak uzandı ve uyumaya çalıştı. kalçaları muntun dışında kalınca elimi uzatıp hafifçe okşadım ve üşüyor musun diye sordum. biraz diye cevap verirken dudakları kazağımla eşofmanım arasında açılmış olan göbeğin altına değiyordu ve bu beni çok daha fazla tahrik ediyordu. biraz daha yukarı çıkarsan üstünü ötrebilirim

dedim ve sırtından tutarak kafasının göğüslerime yaklaşmasını sağladım. bu sayede kalçalarının diğer elimin içine gelmesini sağladım. kot pantolon ve dar bir badi giymişti. göğüsleri küçüktü ve ben oldum olası küçük göğüs hastası olduğumdan onlara dokunmak için sabırsızlanıyordum. bir süre sonra elimi kalçalarında gezdirmeye başladım ve şimdi nasıl diye sordum. ısınmaya başladığını söyledi.

ben de diğer elimle saçlarını okşayıp iyi öyleyse uyumaya çalış dedim. amacım uyuduğunda önce onu öpmek sonrada göğüslerini okşamaktı. uyudun mu diye sorduğumda hiç ses gelmeyince başını biraz daha yukarı kaldırdım ve etraftan kimsenin görmediğinden emin oluncada hafifçe aralık olan dudaklarına bir öpücük kondurdum. uyanır gibi olsa da daldı yeniden ve diliyle dudaklarını yayadı bu sırada.

ben de aynı şeyi tekrarladım ve dilimi dudaklarının arasına sokarak araladım dudaklarını. dudakları kalın ve büyüktü. emmek istiyordum doyasıya, aynı zamanda memelerini de okşamak istiyordum. kulağına eğilerek dudaklarımı kulak memesine yapıştırdım ve hem emdim hem de usulca ters tarafa dönmesini söyledim. hafif bir ileme sesinden sonra söylediğimi yaptı ve kalçalarını bana dönerek uyumaya başladı.

bu kez sol elim yüzü ile boynu arasında kalmıştı ve memelerine ulaşamıyordum. biraz hareket etmesini sağlayarak bunu başardım ve elimin üşüdüğünü bu nedenlede badisinin içine sokmak istediğimi söyledim. nasıl istersen dedi. zaman kaybetmeden elimi soktum. tanrımmm! ne kadar da güzel bir sağ meme. sutyeninin üzerinden de olsa dokunmak dedi ediyordu beni uçlarını okşamak istiyordum. biraz bekledikten sonra harekete geçtim. diğer elimle de sağ bacağını pantolonunun üzerinden okşamaya başladım.

tepki vermiyordu ve ben yeterince tahrik olmuştum. sol elimi bu kez sutyenin içine sokmaya karar verdim ve usulca yaptım bunu. sertleşmiş meme ucuna işeret parmağımla orta parmağımı aynı anda değdirerek sıkmaya başladım. boşalmak üzereydim. ama otobüsün mola vermesi buna engel oldu. ışıklar yaynınca banu da uyandı ve ben de toparlanmak zorunda kaldım.

bana rahatsız edip etmediğini sordu ve hayır dedim ben. moladan sonra yeniden yerlerimize geçerken istersem boş yere gidebileceğini söyledi ama yanımda olmasınını istediğimi söyleyince o da sevinerek geldi yanıma. ışıklar söndü yeniden ve bir süre sohbet ettikten sonra isterse uyuyabileceğini söyledim. tamam dedikten sonra ben bu kez uyumadan önce yine elimin üşüdüğünü söyleyip önceki gibi badisinin içine sokmak istediğimi söyledim.

olur dedi. bir süre daha bu şekilde sohbet ettikten sonra sutyeninin rahatsız ettiğini ve çıkarmak istediğini söyledi. diğer elimi sırtına soktum ve sutyenini çıkardım. artık memelerinin ikisi de ellerimdeydi. ve uykuya dalmasını beklemeden okşamaya başladım uçlarını. çok küçükler değil mi diye sordu. ben de hayır çok güzeller dedim. sesinkiler güzel değil mi sorusuna neden buna sen karar vermiyorsun sorusuyla yanıt verdim.

yüzünü döndü ve elini kazağımın içine sokarak sol mememi sutyenimin içinden tuttu. çıkrt sen de benimkini diyebildim. bu arada ben de sağ elimle pantolonunun düğmelerini çözüyordum. senin memelerin çok daha güzeller dedi. ve hiç tereddütsüz dudaklarına uzandım. o kadar güzel ve tatlı dudakları vardı ki; ablamın dudaklarını ilk öptüğüm zaman hissettiklerimden çok daha güzel ve zevkli şeyler yaşıyordum.

dilimi ağzına soktum, onunkini aldım , alt dudağını emdim doyasıya. öpüşerek boşaldım ve onun da boşalmasını sağladım. ilk kez yaşıyordu kendi cinsinden biriyle böyle bir tecrübeyi ve bu bana anlatılmaz zevk vermişti. boşaldıktan sonra doğrulduk. ben doymadığımı söyledim. ne yapmak istediğimi sordu, ben de elimi pantolonunun içine sokarak ıslak kilodunun üzerinden şeftetisini okşamaya başladım.

o da eşofmanımın içine soktu elini ve kilodumun da içinden yeni ağda yaptığım şeftalime dokundu. ilk kez başka birininkine dokunuyorum dedi. parmaklarımızla birbirimizi bir kez daha boşalttıktan sonra gün de aydınlanmaya başlıyordu. toparlanarak oturduk ve sohbete devam ettik. ona ablamla yaşadığım ilk ilşkimi ve sonrasında yaşadıklarımı anlattım. çok hoşuna gitmişti

anlattıklarım ve kendisinin böyle şeyler yaşayıp yaşamayacağını merak ettiğini söylüyordu. kardeşin var mı diye sordum. orta son sınıfta bir kız kardeşi varmış. ben de onla yaşarsın dedim. inşallah dedi . yolculuğumuz bittiğinde beraber izmir otogarında sabahın ilk saatlerinde tuvalette bir kez daha doyasıya öpüşerek, dillerimizi ve dudaklarımızı emerek ayrıldık. daha sonra ist.da buluştuğumuzda yaşadığımız belediye otobüsü anımızı da bir dahaki sefere yazarımmm. görüşmek üzere.Gönderen: ozlmayTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30